18 stycznia 2012

Zaprojektuj swoje logo za darmo

Masz firmę? Przydałoby ci się logo, które odróżni twoją firmę od innych. Takie logo to znak, po którym twoi klienci rozpoznają twoją działalność. Swoje logo możesz umieszczać na wizytówkach, listach, kopertach, wycenach czy też rachunkach. Dzięki temu inni zapamiętają twoją firmę na dłużej i będzie ona lepiej kojarzona. Oczywiście najlepiej by było aby zaprojektowaniem logo i nazwy firmy zajęło się profesjonalne studio ale to kosztuje dość sporo. Jeśli potrafisz sobie wyobrazić jak mogłoby wyglądać twoje logo, spróbuj zaprojektować je sam. Nie będzie cię to nic kosztowało. Nie trzeba mieć talentu plastycznego ani znać się na grafice komputerowej. A więc do dzieła!

Darmowy ‒ całkiem niezły ‒ program do projektowania logo znajdziesz na stronie Logo Ease. Po otwarciu tej strony program praktycznie jest już gotowy do pracy. Nie instaluje się go na komputerze ale trzeba założyć konto w tym serwisie. Menu programu Logo Ease jest intuicyjne a sam proces tworzenia grafiki ‒ łatwy i przyjemny. Dostępne są szablony, które możesz wykorzystać lub stworzyć własny projekt. Użyj do tego celu gotowe grafiki. Możesz dowolnie zmieniać kolory i rozmiar obrazków oraz napisów. Do wyboru jest wiele rodzajów czcionek. W każdej chwili możesz poprawiać i zmieniać co chcesz aż do uzyskania pożądanego efektu. Gdy logo jest już gotowe zapisz je aby nie utracić swojego dzieła. Za jednym kliknięciem system wyśle ci logo wprost na twoją pocztę e-mail, którą podałeś przy rejestracji konta. Teraz już logo twojej firmy jest gotowe do wydrukowania, wstawienia do dokumentu czy na stronę internetową. Od tej chwili logo pomaga ci pracować na dobre imię twojej firmy.

Jak to możliwe, że taka aplikacja jest dostępna za darmo? Czy są jakieś ukryte opłaty lub inne haczyki? Otóż nie. Absolutnie nie ma obaw o jakiekolwiek koszty ani inne nieuczciwe chwyty. Aplikacja ta jest całkowicie bezpłatna dzięki sponsorowi The Logo Company ‒ profesjonalnej firmie, zajmującej się tworzeniem projektów logo. Jeżeli masz własną witrynę w Sieci to możesz się odwdzięczyć, umieszczając w niej link do The Logo Company, co ja właśnie zrobiłem. Jednakże nie jest to konieczne.

2 komentarze:

  1. niby tak ale te darmowe sa beznadziejne i jest ich kilka tylko..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zależy od tego czego oczekujesz od programu

      Usuń

Stroint.net

Jeśli potrzebujesz strony internetowej albo bloga zajrzyj tutaj. Zapewniamy kompleksowy serwis informatyczny.

www.stroint.net

Jesteśmy otwarci na twoje propozycje.